wtorek, 23 czerwca 2015

39. Bez skazy. Pretty Little Liars. Tom 2 Sara Shepard # BOOKATHONE

Ilość stron: 320
Wydawnictwo:Otwarte
Rok wydania: 2011
Ocena: 7/10


   Wydawać by się mogło, że pogrzeb Alison załatwi sprawę, jednak Kłamczuchy nadal dostają niepokojące wiadomości.
   Hanna przeżywa rozstanie z chłopakiem i swoje smutki topi w słodkościach i fast foodach, przez co wracają jej problemy z łaknieniem. Ponadto ojciec, z którym dawno się nie widziała nagle wraca i przedstawia jej nową perfekcyjną rodzinę. 
   Emily nie chce być lesbijką, jednak nie może nic poradzić na to, że woli towarzystwo tej samej płci. Dopiero teraz przekonuje się na własnej skórze, jak to jest być wyśmiewanym przez kolegów. Myśli, że jeśli umówi się z przystojnym Tobym to wszystko wróci do normy. 
    Spencer nieustannie ma problemy z rodzicami. Od zawsze faworyzowali idealną starszą siostrę, i gdy Spence sięgnęła po zakazany owoc, to wszyscy się od niej odwrócili. 
    Aria sama nie wie, co czuje do swojego nauczyciela, jednak bez oporów flirtuje z byłym chłopakiem Hanny. Tylko jemu może się zwierzyć z mrocznego sekretu ojca, który może zniszczyć całą ich rodzinę.
    Każda z dziewczyn szaleńczo próbuje ukryć swoje sekrety, ale tajemnicze A ma inne plany. W małym Rosewood już nie mogą czuć się bezpieczne, bo prześladowca grozi im na każdym kroku. Po wspólnej konfrontacji dziewczyny podejrzewają tylko jedną osobę, która może pragnąć odwetu. Jednak czy ich przypuszczenia okażą się słuszne?
    Zakończenie książki mną wstrząsnęło i chyba muszę szybko sięgnąć po kolejną część, bo muszę się dowiedzieć teraz zaraz, kim jest A i dlaczego tak bardzo zależy mu na zemście.

   W ten oto sposób udało mi się zrealizować drugie zadanie książkowego maratonu:" Przeczytaj książkę, która czekała na Ciebie od lat". Choć serial oglądam już od bardzo dawna, to dużo wody upłynęło zanim zabrałam się za tą serię.
 

2 komentarze:

  1. Widzę, że dobrze Ci idzie Bookathon :D. U mnie trochę słabo, bo jakoś tak nie miałąm czasu ale postanowiłam sobie, że wykonam przynajmniej 5 zadań :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Haha dzięki Ale coś czuję że moja dobra passa się skończyła bo kolejnym zadaniem jest u mnie przeczytanie klasyki i to jest dla mnie meczarnia :) Nie czytaj pod presją bo wtedy nie będziesz miała przyjemności i satysfakcji ;)

    OdpowiedzUsuń