piątek, 3 lipca 2015

R.I.P. IT OR SHIP IT BOOK TAG

 Postanowiłam zabawić się dziś w ten fajny tag, który polega na wybraniu imion żeńskich i męskich, wylosowaniu ich i stwierdzeniu, czy ich związek mógłby przetrwać, czy też niekoniecznie :)

1. Katherine Pierce i książę Dorian
Znalezione obrazy dla zapytania katherine pierce     Znalezione obrazy dla zapytania książę dorian ze szklanego tronu Ooo nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Hmmm Dorian jest księciem, a Kath przebiegłą wampirzycą. Chłopak uwielbia historie zawarte w książkach, a ona jako, że jest nieśmiertelna mogłaby mu je opowiadać, bo zapewne dużo rzeczy widziała na własne oczy. Być może przy nim poznałaby, co to jest miłość i jej usposobienie zmieniłoby się na łagodniejsze.... SHIP IT!
 
2. Jace Wayland i Isabelle Lithwood
Znalezione obrazy dla zapytania jace wayland   Znalezione obrazy dla zapytania isabelle lightwood
  Powiem tak oboje są po trochu zarówno szaleni, sarkastyczni, odważni i uwielbiają walkę, ale NA ANIOŁA są prawie jak rodzeństwo. Mogę ich sobie wyobrazić jako duet idealny jeśli chodzi o zwalczanie zła i demonów, ale jako zakochanych nigdy. R.I.P. IT!

3. Jem Carstairs i Spencer Hastings
 Znalezione obrazy dla zapytania jem carstairs Znalezione obrazy dla zapytania spencer hastings 
  Nocny Łowca i dziewczyna, która jest tak nowoczesna i doskonała, jak tylko ona potrafi? Nie, nie sądzę. Już nawet nie chodzi o odległe czasy, jakie dzielą tą dwójkę, tylko o to, że nie mają ze sobą absolutnie nic wspólnego. R.I.P. IT!

4. Damon Salvatore i Penryn Young
Znalezione obrazy dla zapytania damon salvatore Znalezione obrazy dla zapytania penryn young 
Czarujący i niebezpieczny wampir, oraz ludzka dziewczyna, która musi ratować siostrę z rąk groźnych aniołów. Kto wie, może gdyby ta dwójka się sprzymierzyła i wyruszyła na misję ratunkową, to może wyszłoby z tego coś CIEKAWEGO. SHIP IT!

5. Araon Warner i Celaena Sardothien
Znalezione obrazy dla zapytania aaron warner dotyk julii fanart  Znalezione obrazy dla zapytania celaena sardothien 

Dystopijny świat i średniowiecze... Oboje mają ogromne predyspozycje, potrafią walczyć, mają silne charaktery, spokojnie mogliby się połączyć, by pokonać swoich wrogów i przy okazji się w sobie zakochać. SHIP IT!

6. Dhiren Rajaram i Eureka Boudreaux
Znalezione obrazy dla zapytania dhiren rajaram      Znalezione obrazy dla zapytania eureka boudreauxU       
Uważam, że indyjski książę zaklęty w tygrysa i dziewczyna, której jedna łza może zniszczyć świat to interesująca para. Mitologia, zaklęcia i magia to coś, co oprócz wspólnej wyprawy mogłoby ich połączyć, nie wspominając oczywiście o miłości. SHIP IT!

 Dajcie znać, czy Tag Wam się podobał i czy Wy również zdecydowalibyście podobnie jak ja, czy może macie inne zdanie na ten temat? ;)                                                                                       

3 komentarze:

  1. Hahaha ... bardzo fajny tag. Najbardziej rozbawiła mnie para Jace'a i Isabelle :D.
    Moim zdaniem Celaena i Warner pasowaliby do siebie idealnie *.*

    OdpowiedzUsuń
  2. Katherine tylko i wyłącznie z Damonem idealnie wybuchowa para ! :)

    OdpowiedzUsuń