piątek, 30 grudnia 2016

Wrap up, czyli podsumowanie grudnia


  Grudzień upłynął głównie w atmosferze świąt, odpoczynku od obowiązków i przyniósł kilka ciekawych lektur. Zapraszam na podsumowanie :)

 Ilość stron: 540   Ocena: 8/10

 Ilość stron: 133   Ocena: 7/10

 Ilość stron: 365   Ocena: 8/10

 Ilość stron: 368   Ocena: 5/10

 Ilość stron: 348   Ocena: 8/10

 Ilość stron: 455   Ocena: 8/10


 Ilość stron: 384   Ocena: 7/10

 Ilość stron: 370   Ocena: 8/10

 Ilość stron: 336   Ocena: 7/10


9 powieści to przyzwoity wynik, biorąc pod uwagę fakt, że w drugiej połowie grudnia byłam raczej skupiona na nadrabianiu serialowych zaległości. 

Znalezione obrazy dla zapytania friends tumblr gif  W ten oto sposób obejrzałam cztery kolejne sezony "Przyjaciół", które były wręcz niesamowite i zaczęłam oglądać 8 sezon. Chyba najbardziej podobał mi się sezon 5, w którym rozkwitał związek Monici i Chandlera, którzy moim zdaniem tworzą parę idealną. Ogólnie jestem uzależniona od Friends, od śmiesznych scen, które wywołują łzy śmiechu i wzruszających momentów. Jeśli jeszcze ktoś nie miał okazji zapoznać się z tym kultowym serialem, to gorąco go polecam <3

Znalezione obrazy dla zapytania vampire diaries season 8  Widziałam także kilka odcinków 8 sezonu Pamiętników wampirów, ale to raczej dlatego, że to ostatni sezon, niż z ciekawości czy dla porywającej akcji. Jestem związana z tym serialem od wielu lat i jako niegdysiejsza fanka czuję się w obowiązku obejrzeć go do końca :)

8 komentarzy:

 1. Gratuluję wyniku :) Naprawdę bardzo dobry :) Jeśli chodzi o "Przyjaciół" to kiedyś obejrzałam wszystkie sezony i nawet teraz jak tylko leci gdzieś w telewizji ten serial to go oglądam :) Jest to chyba jeden z tych seriali, który nigdy się nie nudzi i za każdym razem jest tak samo zabawny :) Poważnie to już ostatni sezon Pamiętników...? W sumie cały czas oglądam ten serial i nawet nie wiedziałam, że to ostatni sezon :( będę musiała znaleźć sobie jakiś inny serial na zastępstwo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wyniku!
  Przyjaciół oglądam w wolnej chwili jak "leci" w telewizji. Dużo się tam dzieje i bardzo mi się to podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Matko kochana szalałaś z książkami ! :D Mega wynik! :D
  Raaaany "Przyjaciele" są mega ♥ Dawno oglądałam w tv, ale Chandler był najlepszy normalnie xD
  A TVD to ja musze nadrobić :D jestem na 4 sezonie xD i 1 odcinek 8 widziałam także tego xDD

  Zaczytanego stycznia! :D
  Wszystkiego co cudowne w Nowym Roku ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wynik! Gratuluję ;*
  Z powyższych tytułów czytałam Harry'ego i "Urodzoną o północy".
  O Harrym miałam podobną opinię do Twojej, jednak "Urodzona o północy" nieco bardziej przypadła mi do gustu.
  Ostatnio jestem coraz bardziej zainteresowana "Tajemnym ogniem". Mam nadzieję, że niebawem uda mi się przeczytać te książkę ;)
  Pozdrawiam
  Moment Of Dreams ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Wynik rzeczywiście imponujący! Z tych książek bardzo ciekawi mnie "Zakon mimów", ale najpierw oczywiście sięgnę po "Czas Żniw", który zakupiłam już jakiś czas temu. Mam tylko nadzieję, że uda mi się przeczytać obie książki przed premierą trzeciej części :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dobry wynik! Mnie zainteresowała "Miłość za wszelką cenę" nawet mam ją na półce i nie mogę się doczekać kiedy ją wkrótce przeczytam.
  Pozdrawiam☺

  OdpowiedzUsuń
 7. "Pamiętniki wampirów" oglądałam, ale się znudziłam chyba na 4 sezonie.
  Wynik bardzo dobry - gratuluję :D
  Pozdrawiam i życzę szczęścia, zdrówka i sukcesów w Nowym Roku!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie też się wydaje, że to przyzwoity wynik :D Ja chciałabym przeczytać opowieści Sary J. Maas, bo uwielbiam serię "Szklany Tron" <3 Przede mną jeszcze "Tajemny Ogień", i chyba zdobędę obie części przy okazji premiery drugiej.

  Pozdrawiam, Poszukiwaczka Książek

  OdpowiedzUsuń