wtorek, 21 marca 2017

Imperium burz Sarah J. Maas [Zapowiedź]

Nad Erileą gęstnieją czarne chmury. Erawan zbiera swoje złowrogie siły, by zadać światu ostateczny cios. Aelin Galathynius staje z nim do walki, by bronić królestwa i swoich bliskich. Dla Aelin droga do tronu Terrasenu dopiero się rozpoczęła. Młoda królowa cały czas poznaje swoje dziedzictwo i uczy się swojej magii. Im więcej jej używa, tym bardziej przekonuje się, jak potężny jest ogień krążący w jej żyłach.
Ale wie, że toczącej się wojny nie wygra w pojedynkę. Są przy niej przyjaciele i ukochany Rowan, lecz to nadal za mało wobec mocy Erawana. Nadszedł czas szukania sprzymierzeńców. Kto odpowie na wezwanie królowej Terrasenu? 
Dla Aelin nie ma już odwrotu, świat, który zna, chwieje się w posadach pod naporem sił ciemności. Wrogowie otaczają ją ze wszystkich stron, w szranki poza Erawanem staje także legendarna, bezlitosna królowa Fae, która najwyraźniej ma wobec Aelin własne plany... Kiedy gra toczy się o tak wysoką stawkę, trzeba umieć poświęcić to, co najcenniejsze. Czasami jednak cena za zwycięstwo okazuje się zbyt wysoka...  
Imperium burz to piąty tom bestsellerowej serii Szklany tron, która podbiła serca milionów czytelników na całym świecie. 

Osobiście już nie mogę się doczekać, aż książka trafi w moje ręce. Dajcie znać, czy też wyczekujecie najnowszej powieści Sarah J. Mass :)

4 komentarze:

 1. Tak strasznie chcę ją przeczytać, a na razie jestem po 1 tomie i mam zamiar kiedyś kontynuować bo tak nie można tej genialnej serii zostawić :D

  Buziaczki
  coraciemnosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyczekuję z zapartym tchem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz kiedy próbuję przełamać mój zastój czytelniczy wezmę się z pewnością za drugi tom Szklanego tronu ♥
  Bądź tu teraz

  OdpowiedzUsuń