sobota, 20 maja 2017

Królewska klatka Victoria Aveyard #zapowiedźTrzeci tom bestsellerowej serii „Czerwona Królowa”.

Mare jest pilnie strzeżonym więźniem zdanym na łaskę i niełaskę Mavena. Dręczą ją wspomnienia własnych błędów, a działanie Cichego Kamienia pozbawia ją mocy. Buntowniczka staje się dziewczyną bez błyskawic. Jednak i Maven otoczony jest wrogami. Z trudem utrzymuje kontrolę nad krajem oraz swoim więźniem. Mare czuje, że mimo nienawiści, którą żywi do Mavena, jest on prawdopodobnie jej jedyną szansą na przeżycie, zwłaszcza że Evangeline dąży do jak najszybszej egzekucji Czerwonej Królowej. Tymczasem Nowi i Czerwoni przygotowują się do wojny, bo nie chcą już dłużej pozostawać w ukryciu. Jest z nimi książę Cal, którego nic nie powstrzyma przed ratowaniem Mare.

Kto rozświetli drogę buntowników, jeśli dziewczyna od błyskawic straci swoją moc? Już wkrótce ogień ogarnie wszystko i spali bezpowrotnie Nortę, jaką Mare znała.


źródło opisu: Moondrive

Seria Victorii Aveyard jest niewątpliwie wybuchowa. "Czerwona królowa" i "Szklany miecz" wywołały u mnie wiele emocji, choć czasem miałam ochotę nakrzyczeć na główną bohaterkę. Jestem niezmiernie ciekawa, co autorka nam zaproponuje w "Królewskiej klatce" i mam nadzieję, że będzie to coś niesamowitego. 

Książki z rabatem -30% znajdziecie tu klik

2 komentarze:

 1. Jestem strasznie, strasznie ciekawa, co autorka przygotowała dla czytelników w trzecim tomie!
  Buziaki!
  BOOKBLOG

  OdpowiedzUsuń
 2. No pięknie. Już niebawem trzecia część, a ja jeszcze wcale nie zaczęłam czytać tej serii (chociaż mam na nią sporą ochotę). W każdym razie życzę miłej lektury, gdy już dostaniesz książkę w łapki :)

  Pozdrawiam, Oktawia
  Babskie Czytanki

  OdpowiedzUsuń