czwartek, 22 czerwca 2017

TBR na lato

   

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i gdy tylko uporam się z sesją, będę miała o wiele więcej czasu na czytanie książek. Z tej okazji przygotowałam listę lektur na najbliższe kilka miesięcy :)

Znalezione obrazy dla zapytania replika lauren oliver Znalezione obrazy dla zapytania piosenki o dziewczynie russell Znalezione obrazy dla zapytania malfetto północna gwiazda Znalezione obrazy dla zapytania twoim śladem  Znalezione obrazy dla zapytania wróć za mną  Znalezione obrazy dla zapytania poszukiwaczka Znalezione obrazy dla zapytania podróżniczka arwen Znalezione obrazy dla zapytania pochodnia w mroku Znalezione obrazy dla zapytania blisko ciebie kasie west Znalezione obrazy dla zapytania chłopak z innej bajki kasie west  Znalezione obrazy dla zapytania starcie królów Znalezione obrazy dla zapytania ewangelia wedlug lokiego Znalezione obrazy dla zapytania szukając alaski Znalezione obrazy dla zapytania gwiezdny pył książka Znalezione obrazy dla zapytania szóstka wron Znalezione obrazy dla zapytania pani noc Znalezione obrazy dla zapytania inwazja na tearling Znalezione obrazy dla zapytania ukryta łowczyni Znalezione obrazy dla zapytania bitwa w labiryncie Znalezione obrazy dla zapytania klejnot amy ewing

Jestem ciekawa Waszej opinii o tych tytułach: co radzicie czytać w pierwszej kolejności i czy może odpuścić sobie którąś książkę? 

8 komentarzy:

 1. Z tego wszystkiego czytałam "Szukając Alaski" i jakoś niezbyt się polubiłam z tą powieścią, ale wiem, że ma bardzo dużo pozytywnych recenzji, więc najlepiej przeczytaj i przekonaj się sama :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam „Szukając Alaski” i jak dla mnie była taka przeciętna, przypomniała mi trochę książkę „Charlie”, z którą w sumie też się nie polubiłam.
  Za to polecam „Chłopak z innej bajki” - przewidywalna, ale na swój sposób urocza, więc jeśli lubisz takie niezobowiązujące powieści to jest duże prawdopodobieństwo, że Ci się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z wymienionych czytałam tylko "Panią Noc", ale o tym już Ci pisałam. Jestem ciekawa Twoich wrażeń z "Szóstki wron" - wszyscy mają takie dobre opinie na jej temat, że chyba i ja będę musiała ją przeczytać. "Ewangelia według Lokiego" może być ciekawa... Koniecznie daj znać jak podobał Ci się "Klejnot", bo nad tą książką też się zastanawiałam.

  Pozdrawiam
  Babskie Czytanki

  OdpowiedzUsuń
 4. Starcie królów też mam w planach na te wakacje tak samo jak Inwazję na Tearling i pierwszą część tej trylogii. Szukając Alaski zaczęłam kiedyś czytać, ale mi nie podeszłam, więc przestałam i już do niej nie mam zamiaru wracać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Próbowałam czytać "Szukając Alaski", bo zapowiadała się ciekawa książka, no ale niestety bardzo się rozczarowałam i nawet jej nie skończyłam :/ Reszty książek nie czytałam, ale gdybym miała wybierać to sięgnęłabym po "Chłopaka z innej bajki" :)
  Powodzenia na egzaminach! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytałam "Ewangelię według Lokiego" - szczerze mówiąc moim zdaniem jest taka średnia. A "Starcie królów" najmniej mi się podobało z całej serii "Gra o tron".

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, ambitne plany!Czytałam właściwie tylko 'Szukając Alaski' i jak dla mnie jest godna uwagi! :)
  Poza tym, z wymienionych również planuję nadrobić zaległość i sięgnąć po 'Poszukiwaczkę' i następnie 'Podróżniczkę' :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie czytałam ani jednej książki z tej listy, ale większość też mam w planach :D :D

  OdpowiedzUsuń