poniedziałek, 22 października 2018

Kolorowanka Dwór cierni i róż
  Sarah J. Maas od lat zachwyca mnie swoimi książkami, a seria Dworów podbiła moje serce. Dlatego kolorowanka to wspaniała gratka dla każdego fana. Książka została stworzona przez kilku autorów, fachowców w swojej dziedzinie, co z pewnością widoczne jest na zamieszczonych ilustracjach. Niezwykła dbałość o detale pozwala na wypełnianie kolorami przez długi czas. Ja jednemu rysunkowi poświęciłam wiele godzin, by efekt był co najmniej zadowalający. Nie wywołało to u mnie nudy czy znużenia, bo to żadna przyjemność kolorować pobieżnie. Karty, na których znajdują się ilustracje są dosyć grube, co pozwala na stosowanie różnych technik, od kredek po flamastry. Obok znajdują się fragmenty książek, a cytaty są dobrze dobrane i w umiejętny sposób opisują daną ilustrację. Nie mogę się doczekać, aż cała kolorowanka zostanie skończona, ale przede mną jeszcze długa droga :)
Za egzemplarz serdecznie dziękuję wydawnictwu Uroboros

7 komentarzy:

 1. Ale pięknie pokolorowana ilustracja! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Ale cudownie pokolorowałaś 💖💖 gratka dla fanów.

  Pozdrawiam,
  Książkowa Przystań

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nie znam tej serii, ale kolorowanka na pewno jest świetnym wypełniaczem czasu. Bardzo ładnie sobie z nią poradziłaś:)

  Pozdrawiam,
  http://tamczytam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. A może to jest pomysł dla mnie? Wreszcie polubiłabym bohaterów, gdyby mieli moją autorską charakteryzację
  POCZYTAJ ZE MNĄ

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam wrażenie, że teraz chcieliby robić kolorowanki do wszystkiego, a ja i tak pewnie nie pokolorowałabym może ani jednej strony. XD
  Buziaki :*

  Fantastic books

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurczę, kredkami rzeczywiście wygląda to dużo lepiej niż moimi flamastrami :D

  OdpowiedzUsuń