piątek, 6 stycznia 2017

Space Book Tag1. SŁOŃCE - czyli gorący bohater/bohaterka:

Znalezione obrazy dla zapytania lato koloru wiśni  Takim bohaterem jest zdecydowanie Elyas z duologii Cariny Bartsch. Chłopak jest wysoki, o turkusowych oczach, a także nie grzeszy poczuciem humoru, które zdecydowanie mnie do niego przyciągnęło.

2. MERKURY - czyli mała, ale dobra książka:
Znalezione obrazy dla zapytania ósmy kolor tęczy  Książka liczy sobie niewiele ponad 200 stron, a zawiera piękną i wzruszającą historię, która wywarła na mnie spore wrażenie. Jest to obowiązkowa lektura wszystkich miłośniczek romansów.
3. WENUS - czyli książka z dobrą główną bohaterką: 
 Znalezione obrazy dla zapytania czas żniw  Ostatnimi czasy żywię sporą sympatię to Paige z "Czasu żniw", rzadko trafia się bohaterka, która nie irytuje, a wzbudza respekt swoim odważnym zachowaniem i hartem ducha.

4. ZIEMIA - czyli dość duża, ale przyjemna książka:

Znalezione obrazy dla zapytania ember in the ashes  "Ember in the ashes" nie należy do najcieńszych powieści, jednak stanowi to jej wielki atut, gdyż jest tak porywająca i nieprzewidywalna, że wręcz nie chce się jej kończyć!

5. MARS - czyli książka bliska twojemu sercu.  

Znalezione obrazy dla zapytania maybe someday  Znalezione obrazy dla zapytania zanim się pojawiłeś książka  Mam takie dwie książki i kocham je bezwarunkową miłością. Po ich przeczytaniu długo nie mogłam się pozbierać i na zawsze pozostaną bliskie mojemu sercu <3

6. JOWISZ- czyli największa książka, na Twojej półce.

Znalezione obrazy dla zapytania delirium trylogia  Taką pozycją jest zdecydowanie zbiór trzech części i opowiadań z cyklu Delirium. Jak dotąd jeszcze jej nie przeczytałam, jednak mam nadzieję, że mi się spodoba i wywrze na mnie pozytywne wrażenie.

7. SATURN- czyli książka nie z tej ziemi.


Znalezione obrazy dla zapytania marsjanin książka  Taką książką w dosłownym sensie jest "Marsjanin", w której akcja toczy się na Marsie, a główny bohater toczy heroiczną walkę o przeżycie z nikłymi zapasami żywności.

8.URAN-czyli niezła książka z niebieską okładką. 

Znalezione obrazy dla zapytania w ramionach gwiazd książka  Swojego czasu kompletnie urzekło mnie "W ramionach gwiazd". Wiem, że jest to romans i w dodatku całkiem przewidywalny, ale gdy tylko się do niej dorwałam, to nie mogłam przestać czytać!

9. NEPTUN- czyli najdłuższa seria w całej kolekcji.
Znalezione obrazy dla zapytania dary anioła seria  Póki co na mojej półce najdłuższa jest seria o "Darach anioła", w dodatku zbieram wszystkie książki tej autorki, więc to jest pokaźny stos :)
 
 
 
  

12 komentarzy:

 1. "Czas Żniw" koniecznie muszę przeczytać początkiem tego roku. Poza tym, o ile się nie mylę, niedługo ma też premierę trzecia część, a ja mam jeszcze dwie do nadrobienia :D
  U mnie najdłuższą serią są zdecydowanie "Zwiadowcy" :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie książki, oprócz Czasu Żniw, który już przeczytałam, mam w planach. Bardzo ciekawy ten tag, chociaż zabrakło mi kilku ciał niebieskich (ale to zrozumiałe mat-fiz)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Całkiem fajny TAG :D
  Elyas zdecydowanie nadaje się na gorącego bohatera <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Książki bliskie twojemu sercu są i bliskie mojemu :) Uwielbiam je obie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam ostatnio "Zanim zgasną gwiazdy" Martyny Senator i jestem pozytywnie zaskoczona, więc inne książki autorki pewnie niedługo poznam :)
  Dary Anioła zajmują duuużo miejsca. Ale są piękne <3
  MÓJ BLOG - zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 6. Maybe Someday to chyba najlepsza książka jaką czytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Hmmm... Wielu książek nie czytałam, ale na całe szczęście mam zamiar je nadrobić :P Maybe Someday czytałam i bardzo mi się podobała ;) DA przede mną, ale czekają na półce, więc liczę na szybkie zaprzyjaźnienie się z tą serią :) Bardzo lubię tagi, a ten jest wyjątkowo przyjemny :)

  Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♥
  SZELEST STRON

  OdpowiedzUsuń
 8. Hmm moją najdłuższą serią jest chyba Heartland - mam 16 albo 18 tomów XD Pamiętam, jak nagminnie je kupowałam jako dzieciak. A Twoje propozycje znam tylko ze słyszenia ;)
  drewniany-most.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Ósmy kolor tęczy - tylko tej książki nie znam, resztę miałam okazję przeczytać :D Bardzo lubię dylogię Bartsch i jej bohaterów :D Nie tylko Elyasa, ale i Emely :)
  Najdłuższą serią, którą czytam jest "Stephanie Plum" Evanovich :D Do tej pory 18 tomów i jeszcze mi się nie znudziło ;P
  Pozdrawiam!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny Tag i fajnie dobrałaś książki. W wielu przypadkach zrobiłabym tak jak ty :D

  OdpowiedzUsuń
 11. U mnie najdłuższą serią w kolekcji jest niewątpliwie Saga o Ludziach Lodu, która ma 47 tomów xd
  Marsjanin <3

  Pozdrawiam
  To Read Or Not To Read

  OdpowiedzUsuń
 12. Czytałam "Imperium ognia", ale nie sądzę, aby była taka nieprzewidziana.

  OdpowiedzUsuń

312. 99 dni lata Katie Cotungo